Nationale Zorggids

NZG Vacature Begeleider

Functietitel:
Begeleider
Online datum:
11-10-2021
Aanvang functie:
11-10-2021
Provincie:
Noord-Holland
Plaats:
IJmuiden
Sector:
Zorginstelling
FTE
0,8 - 1,0
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Ervaring:
1 tot 2 jaar
Omschrijving:

Begeleider 

32-36 uur | IJmuiden

 

RIBW K/AM begeleidt mensen met een psychische kwetsbaarheid in het ontwikkelen en versterken van hun veerkracht, om actief en betekenisvol mee te kunnen doen in de maatschappij. Wij bieden ambulante begeleiding, activering en dagbesteding, beschermd wonen en maatschappelijke opvang aan. De locaties zijn te vinden in het gebied tussen Castricum en Nieuw-Vennep (regio Kennemerland, Amstelland en de Meerlanden).

Team IJmuiden is een plek van rauwe schoonheid. Stoer vanwege de haven en industrie, stormachtig door de zee. Een unieke plek waar wij door weer en wind een gevarieerde, uitdagende en leuke cliënten groep begeleiden. Ons team bestaat uit 12 collega’s die allen met veel enthousiasme en passie houvast en ondersteuning bieden aan cliënten in hun eigen leefomgeving om zo een zinvol bestaan te leiden. In ons team is plek ontstaan voor twee begeleiders.

Wat ga jij doen?

Bij ons is geen dag is hetzelfde, misschien zelfs geen uur. Een stormachtige omgeving schrikt jou niet af maar biedt jou de kans om volhardend en flexibel te werk te gaan. Je bent een kei in het zelfstandig opstellen en uitvoeren van doelmatige zorgtrajecten waarbij je door de maskers van onze cliënten heen kunt kijken en door hun weerstand heen kunt breken. Je gelooft in de kracht van een sociaal netwerk en bouwt dit samen met de cliënt op, om zo te ondersteunen in het ervaren van volwaardig burgerschap en eigen regie. Jij werkt vanuit verbinding en zet je creativiteit in om een intensieve ketensamenwerking rondom jouw cliënten op te zetten. Je draait volgens rooster bereikbaarheidsdiensten en weekenddiensten. Je staat er niet alleen voor en weet je collega’s te betrekken in complexe trajecten waarin je vanuit shared caseload te werk gaat.

Jij herkent je in dit profiel

Crisissituaties weet jij hanteerbaar te maken door houvast te bieden waar dat nodig is. Je werkt zelfstandig en bent besluitvaardig. Jij bent een echte doorzetter en deinst niet terug wanneer het spannend wordt. Je hebt humor, hebt een open houding en goede communicatieve vaardigheden. Je hebt een relevante mbo-niveau 4 (bijvoorbeeld MZ of SPW) of HBO (bijvoorbeeld MWD/SPH/Social Work) opleiding afgerond.

Cliënt Bas over zijn nieuwe begeleider:

Ik vind het belangrijk dat mijn begeleider geen vooroordelen heeft en echt een luisterend oor kan bieden. Ook al zet ik soms een masker op of houd ik begeleiding af. Het is fijn als mijn begeleider mij echt probeert te begrijpen en kennis heeft van diverse ziektebeelden. Het is prettig als mijn begeleider geduldig en open-minded is zodat ik kan vertellen en laten zien in welke situatie ik verkeer. Ik vind het belangrijk dat mijn begeleider goed kan samenwerken met mijn betrokken netwerk. Ik zoek een begeleider die zich staande kan houden in een rauwe omgeving; een wereldverbeteraar maar dan in het klein.

Wij bieden jou!

Wij hebben momenteel zowel een MBO-4 als hbo-functie open staan. Je krijgt een uitdagende functie in een gedreven en professioneel team. Je krijgt een contract voor bepaalde tijd met de intentie tot een vast dienstverband. Je wordt betaald volgens de CAO GGZ, FWG40/45 (afhankelijk van de functie) min. € 2.121,-- en max. € 3.396,- bruto per maand, bij 36 uur per week; inschaling is afhankelijk van je ervaring. We hebben een ruime verlofregeling en goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een 13 maand, de mogelijkheid tot kopen van extra dagen en een fietsenplan. Uiteraard neem je deel in onze pensioenregeling en is er een reiskostenregeling. Voor het uitoefenen van je werk krijg je een Surface (tablet/laptop) en een mobiele telefoon tot je beschikking.

Interesse?
Kun je aansluiten zonder vooroordelen, een luisterend oor zijn, de ander echt leren begrijpen, je hoofd koel houden in heftige situaties, je plan aan passen wanneer nodig en heb je veel geduld? Dan zou jij wel eens geschikt voor deze functie kunnen zijn! Laat jouw gegevens achter die de sollicitatiebutton. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Emilie Schell (manager team IJmuiden) via: 06-15330594.

Bijzonderheden

  • Als nieuwe medewerker dien je een verklaring omtrent gedrag (VOG) te verstrekken.
  • Voor interne kandidaten met een vast dienstverband betreft het een tijdelijke plaatsing op basis van jobrotation. Een interne medewerker die via jobrotation/wisselwerken werkzaam is, heeft een terugkeergarantie naar het huidige team. Meer informatie is te vinden op intranet (zoek op jobrotation). 

De gesprekken worden gevoerd in week 35.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld. 

Trefwoorden: begeleider, IJmuiden, fulltime, mbo-4, hbo, spw, zorgtrajecten, SPH, Social Work, MWD, vacature, beschermd wonen, maatschappelijk werk

Gegevens RIBW-K/AM

Naam instelling:
RIBW-K/AM
Adres:
Stationsplein 110 118
Postcode:
2011 LN
Plaats:
Haarlem
Telefoonnummer:
088 214 8000
Website:
https://www.ribw-kam.nl/
Provincie:
Noord-Holland

NZG Vacatures zoeken

NZG Topvacatures