Nationale Zorggids

NZG Vacature Begeleider BW Jeugd

Functietitel:
Begeleider BW Jeugd
Online datum:
13-10-2021
Aanvang functie:
01-11-2021
Provincie:
Noord-Holland
Plaats:
Haarlem
Sector:
GGZ
FTE
0,8
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Ervaring:
2 tot 5 jaar
Omschrijving:

Begeleider BW Jeugd

32 uur | Haarlem

Ter uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar twee begeleiders.

 

Wat ga jij doen?

Je krijgt een eigen caseload waarbij je jouw jongeren met uiteenlopende zorgvragen gaat ondersteunen en begeleiden naar een beter leven. Hierbij kun je denken aan verschillende zaken zoals het op orde brengen van de financiën, ervoor zorgen dat ze naar school of werk gaan en zo actief mogelijk meedoen aan de maatschappij.

Je werkzaamheden bestaan verder uit

 • Een bijdrage leveren aan het opstellen van het begeleidingsplan;
 • Begeleiden, motiveren en ondersteunen van jongeren bij activiteiten die voortvloeien uit de begeleidingsplannen en de dagplanning van de woongroep;
 • Het netwerk van de jongeren actief betrekken in de activiteiten;
 • Continue werken aan het verbeteren van de zelfstandigheid van de jongeren;
 • Veranderingen en bijzonderheden signaleren en hierop anticiperen;
 • Actief bijdragen aan de reflectie en eigen verantwoordelijkheid binnen het team;
 • Interveniëren in conflictsituaties.

Wie zijn wij?

RIBW K/AM begeleidt mensen met een psychische kwetsbaarheid in het ontwikkelen en versterken van hun veerkracht, om actief en betekenisvol mee te kunnen doen in de maatschappij. Wij bieden ambulante begeleiding, activering en dagbesteding, beschermd wonen en maatschappelijke opvang aan. De locaties zijn te vinden in het gebied tussen Castricum en Nieuw-Vennep (regio Kennemerland, Amstelland en de Meerlanden).

BW Jeugd is een prettige en dynamische locatie met een team vol humor in een mooie wijk in Haarlem-Noord. Ons team bestaat uit 10 collega’s die snel kunnen schakelen en de uitdaging zien in ingewikkelde casuïstiek. De BW Jeugd is in ontwikkeling, waarbij we met elkaar verder bouwen aan deze mooie locatie voor jongeren van 16 tot 23 jaar.

Wie ben jij?

 • Je hebt een relevante MBO4-opleiding (zoals Sociaal Werker, MMZ, SPW) of HBO (bijvoorbeeld MWD/SPH/Social Work) afgerond en hebt enkele jaren relevante werkervaring opgedaan in het werken met jongvolwassenen.
 • Je hebt een warme persoonlijkheid en kunt goed luisteren, meeleven en toch heldere kaders stellen.
 • Als het nodig is kun je jouw jongeren zowel een standje als een knuffel geven!
 • Je hebt een flexibele instelling en vertrouwt op je intuïtie.
 • Je werkt op basis van de relatie en vertrouwen. En last but not least, humor hebben is erg belangrijk!

Wij bieden jou!

Wij hebben momenteel zowel een MBO-4 als HBO functie open staan. Je krijgt leuk en afwisselend werk in een topteam! Je krijgt een jaarcontract met de intentie tot een vast dienstverband.

 • Je krijgt veel vrijheid als het gaat om de begeleiding van de cliënten. Er wordt in jou geïnvesteerd; er is veel aandacht voor jouw ontwikkeling. Je wordt getraind in de werkwijze van onze visie Vitaal Verder door onder andere leerbijeenkomsten en diverse trainingen.
 • Je wordt betaald volgens de CAO GGZ, FWG40/45 (afhankelijk van de functie) min. € 2.121,- en max. € 3.396,- bruto per maand, bij 36 uur per week; inschaling is afhankelijk van je ervaring.
 • We hebben een ruime verlofregeling en goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een 13e maand, de mogelijkheid tot kopen van extra dagen en een fietsenplan.
 • Uiteraard neem je deel in onze pensioenregeling en is er een reiskostenregeling. Voor het uitoefenen van je werk krijg je een Surface (tablet/laptop) en een mobiele telefoon tot je beschikking.

Interesse?

Is werken bij RIBW-K/AM een mooie stap in jouw loopbaan en wil je graag aan de slag bij een organisatie waar het leven en welbevinden van de cliënt écht centraal staan? Dan nodigen wij je van harte uit om te solliciteren. Een dag meelopen behoort ook tot de mogelijkheden.

Heb je behoefte aan meer informatie? Neem dan contact op met Eline Zwart (manager BW Jeugd) via 06-27329511.

Bijzonderheden

 • Als nieuwe medewerker dien je een verklaring omtrent gedrag (VOG) te verstrekken.
 • Voor interne kandidaten met een vast dienstverband betreft het een tijdelijke plaatsing op basis van jobrotation. Een interne medewerker die via jobrotation/wisselwerken werkzaam is, heeft een terugkeergarantie naar het huidige team. Meer informatie is te vinden op intranet (zoek op jobrotation).
 • Standplaats: Haarlem

Meer weten waar wij voor staan? Kijk op onze website.

Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Trefwoorden: begeleider BW jeugd, sociaal werker, MMZ, SPW, jongvolwassenen, ambulante begeleiding, parttime, vacature Haarlem, MBO-4

 

Gegevens RIBW-K/AM

Naam instelling:
RIBW-K/AM
Adres:
Stationsplein 110 118
Postcode:
2011 LN
Plaats:
Haarlem
Telefoonnummer:
088 214 8000
Website:
https://www.ribw-kam.nl/
Provincie:
Noord-Holland

NZG Vacatures zoeken

NZG Topvacatures