Nationale Zorggids

NZG Vacature Ambulant Begeleider

Functietitel:
Ambulant Begeleider
Online datum:
29-10-2021
Aanvang functie:
29-10-2021
Provincie:
Noord-Holland
Plaats:
IJmuiden
Sector:
Zorg
FTE
0,8 - 1,0
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Ervaring:
2 tot 5 jaar
Opleidingsniveau:
MBO
Omschrijving:

RIBW K/AM is een organisatie in de GGZ die mensen met een psychische kwetsbaarheid ondersteunt en begeleidt bij het ontwikkelen en versterken van hun veerkracht. Wij bieden begeleiding aan huis, dagbesteding, beschermd wonen en maatschappelijke opvang aan in het gebied tussen Castricum en Nieuw-Vennep (regio Kennemerland, Amstelland en de Meerlanden). Team IJmuiden is een unieke regio door de rauwe omgeving waar wij met ons team van 12 collega’s een gevarieerde en uitdagende cliëntengroep van ruim 100 cliënten met psychische en verslavingsproblematiek aan huis begeleiden. In ons team is plek ontstaan voor twee collega begeleiders die van aanpakken weten!

 

Ambulant Begeleider

32-36 uur | IJmuiden

 

Wat ga jij doen?

Je krijgt een eigen caseload waarbij je jouw cliënten met uiteenlopende zorgvragen gaat ondersteunen en begeleiden naar een beter leven. Hierbij kun je denken aan verschillende zaken zoals het aanleren van woonvaardigheden (bijvoorbeeld: koken, boodschappen doen, huis op orde houden etc.) en het op orde brengen van de financiën. Als begeleider speel je een rol in iemands leven die mede dankzij jouw inzet weer een zinvol dagritme opbouwt en weer actief mee kan doen in de maatschappij. Je werkzaamheden bestaan verder uit:

  • Een bijdrage leveren aan het opstellen van het begeleidingsplan;
  • Begeleiden, motiveren en ondersteunen van cliënten bij activiteiten die voortvloeien uit de begeleidingsplannen;
  • Het netwerk van de cliënt actief betrekken in de activiteiten;
  • Continue werken aan het verbeteren van de zelfstandigheid van jouw cliënten;
  • Veranderingen en bijzonderheden signaleren en hierop anticiperen;
  • Actief bijdragen aan de reflectie en eigen verantwoordelijkheid binnen het team;
  • Interveniëren in conflictsituaties.
  • Je draait volgens rooster bereikbaarheidsdiensten en weekenddiensten. Je staat er niet alleen voor en weet je collega’s te betrekken in complexe trajecten waarin je vanuit shared caseload te werk gaat. 

Onze client Bas aan het woord over zijn nieuwe begeleider:

“Ik vind het belangrijk dat mijn begeleider geen vooroordelen heeft en echt een luisterend oor kan bieden. Ook al zet ik soms een masker op of houd ik begeleiding af. Het is fijn als mijn begeleider mij echt probeert te begrijpen en kennis heeft van diverse ziektebeelden. Het is prettig als mijn begeleider geduldig en open-minded is zodat ik kan vertellen en laten zien in welke situatie ik verkeer. Ik vind het belangrijk dat mijn begeleider goed kan samenwerken met mijn betrokken netwerk. Ik zoek een begeleider die zich staande kan houden in een rauwe omgeving; een wereldverbeteraar maar dan in het klein.”

Wij bieden jou!
Wij hebben momenteel zowel een MBO-4 als hbo-functie open staan. Je krijgt een uitdagende functie in een gedreven en professioneel team. Je krijgt een contract voor bepaalde tijd met de intentie tot een vast dienstverband. Je wordt betaald volgens de CAO GGZ, FWG40/45 (afhankelijk van de functie) min. € 2.121, -- en max. € 3.396, -- bruto per maand, bij 36 uur per week; inschaling is afhankelijk van je ervaring.

We hebben een ruime verlofregeling en goede secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een 13 de maand, de mogelijkheid tot kopen van extra dagen en een fietsenplan. Uiteraard neem je deel in onze pensioenregeling en is er een reiskostenregeling. Voor het uitoefenen van je werk krijg je een Surface (tablet/laptop) en een mobiele telefoon tot je beschikking.

Interesse?

Kun je aansluiten zonder vooroordelen, een luisterend oor zijn, de ander echt leren begrijpen, je hoofd koel houden in heftige situaties? Dan zou jij wel eens geschikt voor deze functie kunnen zijn! Voor meer informatie kun je contact opnemen met Emilie Schell (manager team IJmuiden) via: 06-15330594. Maak je interesse kenbaar via de sollicitatiebutton.

Bijzonderheden

  • Als nieuwe medewerker dien je een verklaring omtrent gedrag (VOG) te verstrekken.
  • Voor interne kandidaten met een vast dienstverband betreft het een tijdelijke plaatsing op basis van jobrotation. Een interne medewerker die via jobrotation/wisselwerken werkzaam is, heeft een terugkeergarantie naar het huidige team. Meer informatie is te vinden op intranet (zoek op jobrotation).

Acquisitie wordt niet gewaardeerd.

Trefwoorden: Ambulant Begeleider, begeleider, fulltime, IJmuiden, MBO4, Sociaal Werker, MMZ, SPW, Social Work, zorg, ervaren

Gegevens RIBW-K/AM

Naam instelling:
RIBW-K/AM
Adres:
Stationsplein 110 118
Postcode:
2011 LN
Plaats:
Haarlem
Telefoonnummer:
088 214 8000
Website:
https://www.ribw-kam.nl/
Provincie:
Noord-Holland

NZG Vacatures zoeken

NZG Topvacatures