Nationale Zorggids

NZG Vacature Maatschappelijk Werker: Fulltime of parttime

Functietitel:
Maatschappelijk Werker: Fulltime of parttime
Online datum:
10-06-2021
Aanvang functie:
01-08-2021
Provincie:
Zuid-Holland
Plaats:
Leiden
Sector:
Maatschappelijke dienstverlening
FTE
1,0
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Omschrijving:

Stichting BalansZorg Begeleiding is op zoek naar enthousiaste medewerker(s), voor de fulltime functie van 36 uur of 2 parttime functies.

Ieder persoon en elke situatie is anders, zo ook het werk bij onze stichting. Als maatschappelijk werker maak jij het verschil voor onze cliënten, voornamelijk zorgmijders, voor wie zelfredzaamheid niet vanzelfsprekend is. Je begeleidt onze kwetsbare groepen naar een (weer) zo zelfstandig mogelijk leven zodat de persoon weer kan meedoen en participeren in de samenleving. Wij begeleiden cliënten vanuit de Wmo, Wlz, Jeugdwet en Forensische Zorg. We voeren ook re-integratieprojecten uit vanuit UWV. Kies jij voor deze baan als maatschappelijk werker? Kies dan voor deze baan waarbij jouw passie voor onze doelgroepen tot zijn recht komt.

Als persoon word jij omschreven als flexibel, een teamplayer én als iemand die stevig in zijn schoenen staat. Hou jij daarnaast van afwisseling en een uitdaging? Bij Stichting BalansZorg Begeleiding zijn de mogelijkheden divers. Wij vinden het belangrijk dat jij elke dag met plezier naar je werk gaat en met een voldaan gevoel thuis komt.

Wat biedt Stichting BalansZorg Begeleiding jou?

 • Een goed salaris
 • Een veelzijdige kijk in het werkveld
 • Mogelijkheid om jezelf te ontwikkelen
 • Mogelijkheid tot een vast dienstverband
 • Goede arbeidsvoorwaarden

Functie-eisen

 • Hbo- diploma Maatschappelijk Werk en Toegepaste Psychologie (=pré) of vergelijkbaar
 • Affiniteit met onze diversiteit aan cliënten, voornamelijk zorgmijders, veelal met multiproblematiek
 • Bij voorkeur een Slavische taal sprekend
 • Rijbewijs is zeer wenselijk

Contactinformatie

 • Ben je geïnteresseerd in deze functie?
 • Solliciteer dan direct via email: info@balanszorgbegeleiding.nl of neem voor meer informatie contact op met:
 • Famke Güler, operationeel directeur; telefoonnummer 071-5327725

 

 

 

 

Gegevens Stichting BalansZorg Begeleiding

Naam instelling:
Stichting BalansZorg Begeleiding
Adres:
Middelstegracht 89B
Postcode:
2312 TT
Plaats:
Leiden
Telefoonnummer:
071 532 77 25
Website:
http://www.balanszorgbegeleiding.nl
Provincie:
Zuid-Holland
Omschrijving:

Ons belangrijkste doel is om de zogenaamde doelgroep zorgmijders te bereiken en ze het vertrouwen in hulp en oplossingen weer terug te geven.

Wij vinden het belangrijk onze ervaringsdeskundigheid en onze professionele kracht in te zetten om onze doelgroep van voornamelijk zorgmijders weer zo spoedig mogelijk volwaardig te laten functioneren in onze maatschappij. Iedereen kan struikelen in het leven; vaak door omstandigheden waar je zelf geen grip op hebt, baanverlies, huisverlies, partnerverlies of gewoon omdat je het allemaal niet aankunt in je eentje of hierin door beperking(en) in belemmerd wordt. Is dat erg? Hulp zoeken is juist goed en soms hebt je een zetje in de goede richting nodig. Wel op een gelijkwaardige manier en met een persoonlijke aanpak. Zeker voor zorgmijders die onze stichting weten te vinden is het belangrijkste om ze stap voor stap weer vertrouwen te laten krijgen in dat het echt anders en beter kan. Dat vinden wij belangrijk.

Soms zijn mensen dakloos en/of thuisloos. Wat is het verschil tussen dakloos zijn of thuisloos zijn? Kunt u helemaal nergens terecht dan bent u dak- en thuisloos. Hiervoor is de enige oplossing in Leiden en omgeving de Dak- en Thuislozen Opvang “Stichting De Binnenvest”.

Bent u thuisloos dan kunt u dus best af en toe bij iemand in de familie, vrienden of kennissenkring een nachtje slapen; of verblijft u in een recreatiewoning, of kraakpand zonder inschrijfmogelijkheid; dan heeft u alleen geen woonadres. U loopt dan wel tegen heel veel problemen aan want u staat nergens meer als woonachtig geregistreerd. U wordt/bent uitgeschreven bij de zorgverzekering; u bent dus niet meer verzekerd, kunt geen uitkering aanvragen, eventuele schulden lopen alleen maar op, en u gaat uzelf steeds minder waard voelen, u heeft misschien eerder hulp gezocht maar bent hierin teleurgesteld en vertrouwd eigenlijk niets of niemand meer. Wij proberen u hierbij te helpen een oplossing te vinden. Hebt u wel een woning of kamer maar weet u het gewoon even niet meer hoe uzelf te redden dan zijn we er natuurlijk ook voor u. Thuisloosheid is natuurlijk niet de enige reden waar u voor bij ons komt; er zullen zeker veel meer zaken zijn waar u individuele begeleiding bij nodig hebt.

Bovendien zijn wij er voor alle leeftijdsgroepen, van 0 tot 100 jaar en zijn we ook als stichting SKJ geregistreerd. We hebben veel expertise in huis om iedereen op de juiste manier te begeleiden. Iedereen is welkom, alleenstaanden, gezinnen, jongeren, met en zonder beperkingen.

Het kan zelfs voorkomen dat u andere hulp nodig hebt om verder te komen; we zullen dan altijd met u proberen en in samenwerking met andere ketenpartners toch de juiste hulp te vinden.

Kortom, we kunnen en willen iedereen graag helpen en goed begeleiden naar een leven op Eigen Kracht.

Onze stichting is er voor iedereen!

 

 

NZG Vacatures zoeken

NZG Topvacatures