NZG Vacature Assistent welzijn huiskamer / zorghulp

Functietitel:
Assistent welzijn huiskamer / zorghulp
Online datum:
20-11-2023
Provincie:
Noord-Brabant
Plaats:
Gilze
Sector:
Zorgcentrum
Dienstverband:
Tijdelijk met uitzicht op vast
Uren:
10 - 20
Salarisschaal:
FWG 20
Opleidingsniveau:
MBO
Omschrijving:

Hou je ervan om een huiselijke sfeer te creëren, onze bewoners persoonlijke en oprechte aandacht te geven en heb jij een groot zorghart? Wil je graag iets betekenen voor de ouderen in Gilze en omstreken? Houd je van afwisseling en herken jij je in onze kernwaarden Persoonsgericht, Met Elkaar en Vertrouwd? Dan zijn we ter uitbreiding van onze afdeling Kleinschalig Wonen op zoek naar jou en dan maken we graag kennis met je!

WAT GA JE DOEN?

Als assistent welzijn op de afdeling Kleinschalig Wonen (bestaande uit 5 woongroepen met ieder 7 bewoners) ben jij de verbinder tussen welzijn en zorg. In onze gezellige huiskamers verzorg je het eten en drinken voor onze bewoners met dementie, verricht je huishoudelijke taken en ondersteun je het zorgpersoneel. Ook zorg je voor de nodige ontspanning van onze bewoners, door bijvoorbeeld een spelletje of kleine activiteit te doen, samen te lezen, een praatje te maken, een cake te bakken of een rondje te wandelen. Wat het ook is; jij voelt aan wat onze bewoners nodig hebben en je speelt hierop in! Zo krijgen onze bewoners nog meer persoonlijke aandacht. Je bent gastvrij en vriendelijk naar onze bewoners, maar ook naar de families, mantelzorgers en andere bezoekers.

In de nabije toekomst willen we naar een uitbreiding van dergelijke ondersteunende taken, zodat je ook als ‘zorghulp’ inzetbaar bent. Hierbij denken we (vooralsnog) aan taken als het in en uit bed helpen van bewoners, bewoners (helpen bij) wassen, aan- en uitkleden, het aan- en uitdoen van steunkousen en ondersteunen bij de toiletgang.

WAT BIEDEN WIJ JOU?

Naast een arbeidsovereenkomst voor bepaalde tijd (mét uitzicht op een vast dienstverband) en een salaris in FWG 20 (min. € 13,81 en max. € 17,23 bruto per uur), kom je te werken in een kleinschalige organisatie waar bewoners en medewerkers elkaar kennen. De sfeer bij ons is te omschrijven als open, gemoedelijk en gastvrij en hier doen we dan ook samen ons best voor. Je komt te werken in een mooi en gezellig gebouw, waar je dagelijks voorzien wordt van verse soep, salade en fruit. Daarbij kun je volop gebruik maken van de laatste snufjes op het gebied van innovatie en zorgtechnologie en hebben we voor jou een massagestoel klaar staan!

We zorgen sowieso voor interne scholingen, bijvoorbeeld over dementie en onbegrepen gedrag. Als er sprake is van inzet als zorghulp zorgen we uiteraard ook voor een passende interne opleiding en een inwerktraject onder begeleiding van ervaren zorgcollega’s.

Goed om te weten dat we vanwege de gemiddelde dienstduur van 4 uur bewust op zoek zijn naar kandidaten die interesse hebben in een wat kleiner contract, tot maximaal 20 uur per week.

WAT BRENG JIJ MEE?

Je beschikt over een afgeronde opleiding op MBO-niveau 1 of 2. Een zorgopleiding is niet nodig, maar mag natuurlijk wel. Wij vinden het vooral belangrijk dat je een sociale en zorgzame instelling hebt en onze bewoners een warm hart toedraagt. Affiniteit met de doelgroep is een must; je werkt met bewoners die een dementie hebben (in diverse stadia/vormen) en die daardoor onbegrepen gedrag kunnen laten zien. Je weet hier steeds goed op in te spelen. Je bent vrolijk, creatief en een echte sfeermaker dan wel iemand die rust brengt op momenten dat het nodig is. Verder heb je een frisse en verzorgde uitstraling, ben je proactief, dienstverlenend en geduldig.

We vinden het belangrijk dat je flexibel inzetbaar bent, aangezien het korte diensten betreft tot max. 5 uur per dienst, ook tijdens weekenden en feestdagen. Verder kun je de zelfstandigheid en verantwoordelijkheid die dit werk met zich meebrengt prima aan en kom je met goede ideeën om het welzijn van onze bewoners nóg beter te maken.

NOG VRAGEN OF SOLLICITEREN?

Heb je inhoudelijke vragen over de functie? Dan nodigen we je van harte uit om contact op te nemen met Joleen de Reus (HR-adviseur) via telefoonnummer 0161-458020. Je kunt jouw cv en een korte motivatie naar ons doormailen (werkenbij@stfranciscus.nl). 

Wie weet kom jij binnenkort een keer bij ons meekijken, om zo de sfeer te proeven en te kijken of het klikt! Dan kunnen we gelijk bespreken naar welk aantal uren jouw voorkeur uitgaat en hopelijk mogen we je dan snel verwelkomen in ons team.

Gegevens Zorgcentrum St. Franciscus

Naam instelling:
Zorgcentrum St. Franciscus
Adres:
Kerkstraat 20
Postcode:
5126 GC
Plaats:
Gilze
Telefoonnummer:
0161 458 010
Website:
https://stfranciscus.nl
Provincie:
Noord-Brabant
Omschrijving:

Zorgcentrum St. Franciscus, gehuisvest te midden van Gilze, belichaamt de warmte van gemoedelijkheid en gastvrijheid. Ons diepgewortelde engagement strekt zich uit tot het bereiken van uitmuntende zorg en een veelzijdig aanbod. Dit komt tot uiting in onze nadruk op een zinvolle daginvulling, verweven in een omgeving die open, vriendelijk en uitnodigend aanvoelt.

De essentie van onze benadering is geworteld in een persoonsgerichte visie, doordrongen van respect, deskundigheid en een oprechte betrokkenheid. Ons engagement omvat zowel hen die behoefte hebben aan complexe zorg en niet langer zelfstandig kunnen wonen, als degenen die geheel of gedeeltelijk binnen hun vertrouwde omgeving verblijven. Ons doel is om cliënten in staat te stellen hun leven zo onafhankelijk, autonoom en normaal mogelijk voort te zetten.

Binnen onze mensgerichte visie is onze aanpak gestoeld op:

De onafhankelijkheid en vrije keuze van elk individu, vooral naarmate de jaren verstrijken. Streven naar een superieure levenskwaliteit vormt hierbij ons leidmotief. Deze kwaliteit wordt door elke cliënt op unieke wijze beleefd en ingevuld.

Een bijzonder kenmerk van onze benadering is het faciliteren van de zorg vanuit de thuissituatie van de cliënt naar een omgeving die beter geschikt is of veiliger, indien nodig. Dit impliceert dat we soepele overgangen bewerkstelligen, rekening houdend met de eigen regie en zorgbehoefte van de cliënt als uitgangspunt. Deze benadering is gestoeld op accurate informatie over elke cliënt, waarmee we op maat gemaakte zorg kunnen bieden.

Zorgcentrum St. Franciscus weeft de kunst van hoogwaardige ouderenzorg in een openhartige omarming van groei. We streven ernaar een omgeving te creëren waarin ouderen en zorgbehoevenden zich gekoesterd, begrepen en gesteund voelen. Dit alles met een zorgvuldige balans tussen verandering en continuïteit, geleid door de individuele behoeften en keuzes van onze cliënten.

NZG Vacatures zoeken

NZG Topvacatures