DSW-directeur roept verzekeraars op geen reclame te maken
25 september 2023 om 10:26
< 1 min lezen

DSW-directeur roept verzekeraars op geen reclame te maken

Als het aan directeur Aad de Groot van zorgverzekeraar DSW ligt, gaan zorgverzekeraars zich de komende tijd richten op de toegankelijkheid en beschikbaarheid van de zorg in plaats van het binnenhalen van zoveel mogelijk verzekerden. Dit meldt DSW. 

De Groot waarschuwt voor de stijgende zorgkosten en denkt dat zorgverzekeraars het systeem mede kunnen veranderen door een andere rol in te nemen. Belangrijk daarbij is dat ze zich niet meer richten op het maken van reclame, waarbij ze zoveel mogelijk verzekerden willen overhalen om zich bij hen te verzekeren. “Eigenlijk moeten ze zich juist bezighouden met het verbeteren van de toegankelijkheid en beschikbaarheid van de zorg, nu en in de toekomst in samenwerking met organisaties.”

Zorg organiseren in plaats van reclame maken

Als het aan de DSW-topman ligt, laten verzekeraars hun reclame dit jaar links liggen, maar ligt de focus juist op de organisatie van zorg in ieders eigen regio.

Door: Nationale Zorggids / Johanne Levinsky

Relevante artikelen

Alles van zorgverzekering
    • Zorgverzekering

    Overleden Hans Wiegel was eerste voorzitter van Zorgverzekeraars Nederland

    Vandaag om 10:33
    • Zorgverzekering

    NZa spreekt zich weer uit tegen koppelverkoop zorgverzekering

    Vandaag om 07:48

Aankomende evenementen

26 May
Dokter in de Zaal: alles over radiologie
  • Drenthe
04 Jun
Hét netwerkcongres over Data en AI
  • Zuid-Holland
12 Jun
Borstvoedingscafé
  • Friesland