Fraude bij Co-Med? Zorgverzekeraars doen volop onderzoek
18 juli 2024 om 12:37
< 1 min lezen

Fraude bij Co-Med? Zorgverzekeraars doen volop onderzoek

Heeft de directie van Co-Med gefraudeerd? Zorgverzekeraars CZ, Menzis, VGZ en Zilveren Kruis en een paar kleinere zorgverzekeraars doen hier al maanden onderzoek naar. Maar omdat Co-Med onvoldoende meewerkt aan het onderzoek, is dit nog niet afgerond. Dit meldt NOS.

Voormalig medewerkers van Co-Med stellen dat verzekeraars veel foutieve declaraties hebben ontvangen van de commerciële huisartsenketen. Enkele consulten zouden ineens dubbelconsulten zijn en ondanks dat hij dit niet mocht doen, heeft eigenaar Guy Vroemen zelf medische handelingen ingevoerd en gedeclareerd bij zorgverzekeraars.

Aangifte

Als uit het onderzoek blijkt dat er inderdaad fraude is gepleegd door Co-Med, dan volgt er aangifte door de zorgverzekeraars bij het Openbaar Ministerie.

Door: Nationale Zorggids / Johanne Levinsky

Relevante artikelen

Alles van zorgverzekering
    • Zorgverzekering

    Minder mensen stapten over naar andere zorgverzekeraar

    Gisteren om 08:01
    • Zorgverzekering

    Zorgverzekeraars Nederland concentreert zorg bij maag- en slokdarmkanker

    8 januari 2026 om 08:31

Aankomende evenementen

13 Jan
Van ex-partner naar co-ouder
  • Noord-Brabant
08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht