5 augustus 2014 om 18:14
< 1 min lezen

VGZ benoemt nieuwe bestuursvoorzitter

Tom Kliphuis wordt de nieuwe voorzitter van de Raad van Bestuur bij Coöperatie VGZ. Hij begint op 3 september 2014 in zijn nieuwe functie. Rob Hillebrand, de vorige bestuursvoorzitter, legde op 1 juli zijn functie neer om gezondheidsredenen. Met de benoeming van Kliphuis is de Raad van Bestuur weer voltallig. Dit meldt Zorgverzekeraars Nederland. 
 

“Ik kijk enorm uit naar deze nieuwe uitdaging”, aldus Tom Kliphuis. “Als tweede zorgverzekeraar van Nederland staat Coöperatie VGZ midden in een van de grootste maatschappelijke uitdagingen van onze tijd: het organiseren van goede, betaalbare gezondheidszorg. Een prachtig doel waar ik me graag aan committeer.”
 
Naast Tom Kliphuis bestaat de Raad van Bestuur van Coöperatie VGZ uit Kees Hamster (CFO) en Ab Klink (portefeuille Zorg). De benoeming van Tom Kliphuis moet nog goed gekeurd worden door de Ledenraad van Coöperatie VGZ. Ook de Ondernemingsraad moet haar instemming nog geven. 
 
© Nationale Zorggids 

Relevante artikelen

Alles van zorgverzekering
    • Zorgverzekering

    1,15 miljoen verzekerden stapten over naar andere zorgverzekeraar

    Gisteren om 13:01
    • Zorgverzekering

    Hoger eigen risico moet groei zorgkosten beperken, maar zorgpremie stijgt vrijwel zeker

    6 februari 2026 om 12:22

Aankomende evenementen

09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
29 Mar
Workshop urostoma en kanker
  • Utrecht
03 Apr
Plukdag 2026
  • Noord-Brabant