Aantal coronapatiënten Nederlandse ziekenhuizen donderdag praktisch onveranderd
9 december 2021 om 16:31
< 1 min lezen

Aantal coronapatiënten ziekenhuizen donderdag praktisch onveranderd

Het aantal coronapatiënten in de Nederlandse ziekenhuizen is donderdag praktisch onveranderd vergeleken met een dag eerder, zo valt te lezen in de meest recente cijfers van het Landelijk Coördinatiecentrum Patiënten Spreiding (LCPS). In totaal liggen er nu 2830 mensen met Covid-19, de ziekte die door het coronavirus wordt veroorzaakt. Dat zijn er 6 meer dan woensdag.

Op de intensive cares liggen 626 coronapatiënten, evenveel als woensdag. Op de verpleegafdelingen worden nu 2204 coronapatiënten behandeld. Dat zijn er 6 meer dan een dag eerder.

Ernst Kuipers

Afgelopen etmaal werden er 297 nieuwe coronapatiënten binnengebracht op de verpleegafdelingen. Op de ic’s werden 33 patiënten met corona opgenomen. Ernst Kuipers, voorzitter van het Landelijk Netwerk Acute Zorg (LNAZ), gaf eerder deze week aan dat de instroom van Covidpatiënten in de ziekenhuizen over zijn hoogtepunt heen is.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van dossier corona
    • Dossier Corona

    Zorg voor postcovidpatiënten schiet tekort: meer dan 15.000 mensen arbeidsongeschikt

    29 januari 2026 om 09:49
    • Dossier Corona

    Openbaar Ministerie heeft geen vertrouwen meer in rechters mondkapjeszaak

    12 januari 2026 om 15:47

Aankomende evenementen

08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
29 Mar
Workshop urostoma en kanker
  • Utrecht