Zorg in ziekenhuis St Jansdal is ontwricht door hoog ziekteverzuim
10 februari 2022 om 11:42
< 1 min lezen

Zorg in ziekenhuis St Jansdal is ontwricht door hoog ziekteverzuim

De zorg in St Jansdal, met ziekenhuizen in Harderwijk en Lelystad, is ontwricht door een extreem hoog ziekteverzuim, schrijft bestuurder Arend Jan Poelarends in een bericht op Facebook.

“Poli-afspraken moeten we helaas afzeggen, omdat artsen op andere plekken nodig zijn. 30 procent van het operatieprogramma in Harderwijk ligt stil en de spoedeisende hulp moet regelmatig dicht omdat deze vol ligt”, meldt Poelarends.

Ook zegt hij dat het ziekenhuis het aantal telefoontjes bijna niet meer aan kan. “Vandaar het verzoek om ons niet te bellen, wij bellen zelf zodra wij meer weten over jouw afspraak. Natuurlijk willen wij geen afspraken afzeggen of operaties en behandelingen (weer) uitstellen. Wij begrijpen dat veel mensen ons bellen met vragen over hun afspraak”, aldus de ziekenhuisbestuurder.

Afwezige werknemers

Het ziekenhuis kampt volgens hem met een extreem hoog aantal afwezige werknemers door ziekte of quarantaine wegens corona.

Door: ANP

Relevante artikelen

Alles van zorgpersoneel
    • Ziekenhuizen

    Verpleegafdeling Beatrix Kinderziekenhuis UMCG langer dicht vanwege muizen

    Vandaag om 10:48
    • Ziekenhuizen

    Belastingaangifte 2025: deze zorgkosten mag je van je aangifte aftrekken

    Vandaag om 09:04

Aankomende evenementen

08 Feb
Als het spel te ver gaat – gokschade herkennen in de huisartsenpraktijk en de basis-GGZ
  • Limburg
09 Mar
Basis workshop Peristomale huidproblemen
  • Utrecht
29 Mar
Workshop urostoma en kanker
  • Utrecht