NZG Vacature Meewerkend persoonlijk begeleider

Functietitel:
Meewerkend persoonlijk begeleider
Online datum:
04-07-2024
Provincie:
Zuid-Holland
Plaats:
Hellevoetsluis
Sector:
Gehandicaptenzorg
FTE
0.6
Uren:
24
Soort vacature:
Parttime
Salarisschaal:
45
Ervaring:
2 jaar
Opleidingsniveau:
MBO
Omschrijving:

Kom bij ons team! We zijn op zoek naar jou!

Voel je de passie voor zorg en zoek je een plek waar je direct je enthousiasme in kunt zetten? Wij hebben een geweldige kans voor jou als meewerkend persoonlijk begeleider in het bruisende Hellevoetsluis. Ben jij die sprankelende toevoeging die we zoeken? Neem dan meteen contact met ons op, zodat we snel kunnen kennismaken!

Meewerkend persoonlijk begeleider – Doe jij mee?

Wij zoeken nu direct naar dynamische collega’s voor een parttime avontuur van 24 uur per week! Als meewerkend persoonlijk begeleider werk je samen met ons team aan de dagelijkse ritmes van onze bewoners, 24/7. In onze huiselijke setting bieden we structuur en gezelligheid, terwijl we een warme omgeving creëren.

Wat neem jij mee?

 • mbo4 diploma
 • Ten minste 2 jaar ervaring in VG, LVG of GGZ jeugd
 • Bekendheid met Geef me de 5 en/of Triple C
 • Vaardigheid in Office
 • Rijbewijs B is een must
 • Flexibiliteit en een passie voor avontuur

Wat bieden wij jou?

 • Een rol in ons huiselijke team waar de focus ligt op de cliënt. Je bent er 24 uur per week voor onze bewoners, met een kans op een vast contract!
 • Een marktconform salaris volgens CAO VGN, gebaseerd op jouw ervaring en opleiding (schaal 45, € 2766,- – € 3861,-)
 • 25 welverdiende vakantiedagen
 • Pensioenregeling via PFZW
 • 8% vakantiegeld om lekker uit te geven
 • Eindejaarsuitkering volgens CAO VGN (8,33%)
 • Reiskostenvergoeding (indien van toepassing)

Ben je een BBL’er? Ook dan verwelkomen we jouw sollicitatie met open armen!

Interesse?

Voor meer informatie kun je contact opnemen met Kristianne Wapenaar via 06-25237013. Stuur je sollicitatie, inclusief CV en een sprankelende motivatiebrief, naar k.wapenaar@delangstee.nl.

De vacature blijft openstaan tot deze is ingevuld.

Voor indiensttreding is een Verklaring Omtrent Gedrag vereist, de kosten hiervan worden door ons vergoed. Volg ons op Facebook en Instagram voor meer updates en een kijkje achter de schermen!

Gegevens De Langstee

Naam instelling:
De Langstee
Adres:
Moriaanseweg West 47
Postcode:
3222 AB
Plaats:
Hellevoetsluis
Telefoonnummer:
0181 336 426
Website:
https://delangstee.nl
Provincie:
Zuid-Holland
Omschrijving:

De Langstee in Hellevoetsluis is een zorginstelling met een warme en huiselijke sfeer. Ze bieden woonruimte en dagbesteding aankinderen en (jong)volwassenen die om verschillende redenen niet meer thuis kunnen wonen. De instelling heeft 20 kamers en richt zich op mensen met een PGB WLZ-zorgprofiel klasse 4 VG en hoger.

De bewoners van De Langstee krijgen hier de mogelijkheid om zich onder begeleiding verder te ontwikkelen en een veilige thuisomgeving te ervaren. De faciliteit bestaat uit drie aparte woongroepen, waar bewoners worden ingedeeld op basis van leeftijd en zorgbehoeften.

Naast woonzorg biedt De Langstee ook dagbesteding aan, genaamd Blijde Handjes. Deze dagbesteding, opgericht in 2016, is bedoeld voor (jong)volwassenen van 18 jaar en ouder, evenals minderjarige kinderen die niet naar school kunnen. Hier kunnen ze onder professionele begeleiding verschillende activiteiten ondernemen, zoals houtbewerking, kunst- en knutselprojecten, sjaals breien en koken.

De Langstee is aangesloten bij Stichting Zorg voor Zorg, een samenwerkingsverband van kleinschalige zorgondernemingen op Voorne-Putten. Deze samenwerking stelt hen in staat om kennis en ervaringen te delen en zo de zorgkwaliteit te verbeteren.

Bij De Langstee staat het welzijn van hun cliënten centraal, waarbij ze streven naar een warme, ondersteunende, en respectvolle omgeving waarin mensen zich kunnen ontwikkelen en zich thuis voelen. Momenteel is er nog ruimte beschikbaar voor mensen die op zoek zijn naar deze vorm van zorg en ondersteuning.

NZG Vacatures zoeken

NZG Topvacatures

Dienst Justitiële Inrichtingen

GZ-Psycholoog

Meer vacatures...