NZG Vacature Huishoudelijke hulp

Functietitel:
Huishoudelijke hulp
Online datum:
04-07-2024
Provincie:
Zuid-Holland
Plaats:
Hellevoetsluis
Sector:
Gehandicaptenzorg
FTE
0.3
Uren:
12.5
Soort vacature:
Parttime
Salarisschaal:
30
Omschrijving:

Word deel van ons team in de zorg!

Hey daar!

Ben jij helemaal in je element als je anderen kunt ondersteunen? Sta je te popelen om je passie voor schoonmaken in de praktijk te brengen? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Huishoudelijke hulp

Heb jij altijd al gedroomd van een baan waar je echt het verschil kunt maken? Wellicht is dit jouw kans! Wij zijn op zoek naar stralende nieuwe collega’s om ons team te versterken in onze prachtige woning in Hellevoetsluis.

Wat ga je doen? Als huishoudelijke hulp ben jij een ster in het schoonhouden van de woonomgeving van onze cliënten. Samen met je fantastische collega’s zorg jij dat de bewoners in een fijne omgeving wonen.

Wat we van jou verwachten:

  • Super gemotiveerd om alles schitterend schoon te houden
  • Ervaring in de schoonmaakbranche
  • Je kunt zelfstandig werken                                                                                                                
  • Je bent integer

Wat wij bieden:

  • Een warme, huiselijke omgeving waar jij 12,5 uur per week zorgt voor het schoonhouden van de toiletten en doucheruimtes (ma-vr 09:00-11:30)
  • Salaris op maat, afhankelijk van jouw ervaring en opleiding volgens CAO VGN (schaal 30, € 2127,- – € 3067,-)
  • 25 welverdiende vakantiedagen
  • Pensioenregeling via PFZW
  • 8% vakantiegeld
  • Eindejaarsuitkering volgens CAO VGN (8,33%)

Informatie en solliciteren:

Heb je nog vragen of wil je meer informatie? Neem gerust contact op met Kristianne Wapenaar via 06-25237013. Klaar om je kans te grijpen? Stuur dan jouw sprankelende sollicitatie, inclusief CV en motivatiebrief, naar k.wapenaar@delangstee.nl.

De vacature blijft openstaan tot deze is ingevuld.

Voor indiensttreding heb je een Verklaring Omtrent Gedrag nodig, maar maak je geen zorgen, wij vergoeden de kosten!

Volg ons avontuur op Facebook en Instagram

Let’s make a difference together!

Gegevens De Langstee

Naam instelling:
De Langstee
Adres:
Moriaanseweg West 47
Postcode:
3222 AB
Plaats:
Hellevoetsluis
Telefoonnummer:
0181 336 426
Website:
https://delangstee.nl
Provincie:
Zuid-Holland
Omschrijving:

De Langstee in Hellevoetsluis is een zorginstelling met een warme en huiselijke sfeer. Ze bieden woonruimte en dagbesteding aankinderen en (jong)volwassenen die om verschillende redenen niet meer thuis kunnen wonen. De instelling heeft 20 kamers en richt zich op mensen met een PGB WLZ-zorgprofiel klasse 4 VG en hoger.

De bewoners van De Langstee krijgen hier de mogelijkheid om zich onder begeleiding verder te ontwikkelen en een veilige thuisomgeving te ervaren. De faciliteit bestaat uit drie aparte woongroepen, waar bewoners worden ingedeeld op basis van leeftijd en zorgbehoeften.

Naast woonzorg biedt De Langstee ook dagbesteding aan, genaamd Blijde Handjes. Deze dagbesteding, opgericht in 2016, is bedoeld voor (jong)volwassenen van 18 jaar en ouder, evenals minderjarige kinderen die niet naar school kunnen. Hier kunnen ze onder professionele begeleiding verschillende activiteiten ondernemen, zoals houtbewerking, kunst- en knutselprojecten, sjaals breien en koken.

De Langstee is aangesloten bij Stichting Zorg voor Zorg, een samenwerkingsverband van kleinschalige zorgondernemingen op Voorne-Putten. Deze samenwerking stelt hen in staat om kennis en ervaringen te delen en zo de zorgkwaliteit te verbeteren.

Bij De Langstee staat het welzijn van hun cliënten centraal, waarbij ze streven naar een warme, ondersteunende, en respectvolle omgeving waarin mensen zich kunnen ontwikkelen en zich thuis voelen. Momenteel is er nog ruimte beschikbaar voor mensen die op zoek zijn naar deze vorm van zorg en ondersteuning.

NZG Vacatures zoeken

NZG Topvacatures

Dienst Justitiële Inrichtingen

GZ-Psycholoog

Meer vacatures...